İstanbul Çelik Kapı Modelleri

İstanbul Çelik Kapı modelleri İstanbul içerisinde imalattan satış avantajları ile istanbul çelik kapı üretiminin yüksek bölümünü büyük bir gururla karşılamakta olan Alcatraz Çelik Kapı olarak üst düzey kaliteli sağlam çelik kapı modelleri fabrika satış fiyatları avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
(1)
(1)
(1)

Çelik Kapı Modelleri

Mat Beyaz Çelik Kapı Clair

(1)
(1)

Çelik Kapı Modelleri

Modern Lüks Çelik Kapı Mia

(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Ahşap Kaplama Hares

(1)

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Klasik Modelleri Lena

(1)
(1)
(1)
(1)

Çelik kapı fiyatları

Kırmızı Çelik Kapı ACK-068

(1)

Çelik kapı fiyatları

Kırmızı Çelik Kapı ACK-067

(1)
(1)
(1)
(1)

Çelik Kapı Modelleri

Mavi Çelik Kapı DeepBlue

(1)

Çelik Kapı Modelleri

Kırmızı Çelik Kapı Redline

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)

Çelik kapı fiyatları

Modern Tasarım Çelik Kapı Madison

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)

İSTANBUL ÇELİK KAPI MODELLERİ

İstanbul Çelik Kapı modelleri içerisinde imalattan satış avantajları ile istanbul çelik kapı üretiminin yüksek bölümünü büyük bir gururla karşılamakta olan Alcatraz Çelik Kapı olarak üst düzey kaliteli sağlam çelik kapı modelleri fabrika satış fiyatları avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Çelik Kapı modelleri İstanbul içerisinde imalattan satış avantajları ile istanbul çelik kapı Modelleri üretiminin yüksek bölümünü büyük bir gururla karşılamakta olan Alcatraz Çelik Kapı olarak üst düzey kaliteli sağlam çelik kapı modelleri fabrika satış fiyatları avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul içindeki tüm çelik kapı siparişlerinizde, sipariş öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz ek bir ücret ödemeden uzman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. İstanbul genelinde çelik kapı siparişlerinizde ilk olarak uzman ekibimiz tarafından yerinde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Ölçüsü alınıp teknik detayları ve model konusunda gerekli detaylar netleştirildikten sonra Ölçüye özel çelik kapı imalatı yapılarak ücretsiz çelik kapı montajı ile mutabık kalınan tarihte montajımızı gerçekleştiriyoruz.

istanbul Çelik Kapı Modelleri

İstanbul Çelik kapı fiyatları biz çelik kapı fiyatlarımıza imalattan satış yapmanın vermiş olduğu büyük avantaj ve aracı bir kurum olmaması sebebi ile oldukça güveniyoruz. Çelik Kapı fiyatları kapının kalitesi ile orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Alcatraz Çelik Kapı olarak ucuz çelik kapı, en ucuz çelik kapı veya ekonomik çelik kapı gibi bir iddiamız hiç bir zaman olmamış, bundan sonrada olmayacaktır.

İstanbul çelik kapı fiyatları belirlenirken kapıların ucuz olması değil kaliteli ve sağlam olarak müşteriye güvenle teslim edilebilecek kapılar olması şartı firmamızda aranan ana şarttır. Çelik Kapı Fiyatları istanbul içi Keşif, Nakliye ve Montaj hizmetlerinin her birini içinde barındıran tek bir fiyat olarak belirlenmektedir.

Klasik Çelik Kapı Modelleri İstanbul

İstanbul Klasik çelik kapı modelleri son dönemlerde güvenliğine öncelik veren müşterilerimizin en çok tercih etmekte olduğu çelik kapı modelleri olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul Klasik Çelik Kapı Modelleri ahşap üzerinde ilmek ilmek el işçiliği ile işlenmiş göz alıcı motifleri ile sağlamlığının yanı sıra dekorasyonu tamamlayan ve yapının tüm kalitesini ve kişiliğini ilk olarak gözler önüne seren özel üretim çelik kapı modelleridir. İstanbul sınırları içerisinde vereceğiniz tüm klasik çelik kapı modelleri ölçüye özel üretilmektedir. Klasik Çelik Kapı Modelleri istanbul genelinde ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj hizmeti ile satışa sunulmaktadır.

Modern Çelik Kapı Modelleri İstanbul

Çelik Kapı Modelleri Modern tasarımları ile istanbul yapılarına değer katmaya devam ediyor. Dış mekan çelik kapı olarak kullanımı yoğunlaşması ile birlikte istanbul genelinde modern çelik kapı tercih edilme oranı son yıllarda hızlı bir artışa geçmiştir.

İstanbul Çelik Kapı Teknik Özellikleri

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapı modellerimizde standart olarak belirlediğimiz üst seviye çelik kapı teknik özelliklerimiz ; Kapılarımızın Dış ve Menteşeyi Tutan İç Kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Dkp Sac ile üretilmektedir. Kasaların iç kısımları dış müdahalelere karşı tam koruma sağlanması amacı ile kilit ve Menteşe kısımları 4mm dkp sac ile güçlendirilmektedir. Kapının Kanat olarak adlandırılan hareketli bölümü iç aksam olarak 1.5 mm + 1.5 mm toplamda 3 mm kutu şeklinde yekpare sac ve iki sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmaktadır.

Kapılarımızın hareketli kanat kısımları 9 cm kalınlığında olup ortalama 90-100 kg arasında ağırlıkta içleri tamamen dolu en üst seviye kapılardır. İstanbul çelik kapı üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapı modellerinde olduğu gibi standart olarak çelik kapı kasası ve çelik kapı kanadı iki tarafta fitil yatakları açılmış ve hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile kapının evin içi ve dışı ile bütün hava akışını kesmesi sağlanmaktadır.

İstanbul çelik kapı modellerimizin tamamında 20’lik bilyalı menteşeler kullanılmaktadır. İstanbul içerisinden üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapılarımızda standart olarak Kale Marka Kilit sistemleri ister monoblok çelik kapı kilidi, isterseniz de Kale merkezi çelik kapı kilit sistemleri kullanılmaktadır. İstanbul çelik kapı modelleri bütünüyle zerafet ve güvenlik esasına uygun olarak üretilmektedir. Kapılarımızın dış müdahaleler ile açılmama garantisini ek olarak sunmaktayız.

Çelik Kapı Kilit sistemlerinde özellikle kendi evi için sipariş veren müşterilerimize özel kilit sistemleri ek olarak sunulmaktadır. Akıllı kilit sistemleri , alarmlı kilit sistemleri şifreli ve parmak izi kilit sistemleri yine bütün kapılarımıza uygulayabildiğimiz opsiyonel çelik kapı aksesuarları olarak istanbul çelik kapı satın al mak isteyen müşterilerimize sunulmaktadır.

İstanbul Çelik Kapı Modelleri

Modern Villa Kapısı Modelleri Çizgi Villa Kapısı İstanbul Villa Kapısı Alcatraz Çelik Kapı İndirimli Villa Kapı Fiyatları
Modern Villa Kapısı Modelleri Çizgi Villa Kapısı İstanbul Villa Kapısı Alcatraz Çelik Kapı İndirimli Villa Kapı Fiyatları