Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

villa kapısı ölçüleri villa kapı ölçüleri nedir

Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Villa kapı tasarımlarının en önemli sorunu, kapı ölçüleri ne kadar bırakılmalı? sorusunun ardında yer almaktadır. Villa projesine bağlı olarak tek kanat şeklinde 100 x 205 ölçülerinde villa giriş kapı ölçüleri bırakılabilmektedir. Bunun yanı sıra bir buçuk kanat olan bir kapı ve yanında sabit veya hareketli bir kapı alanı için minimum 135 cm bir genişliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu iki villa kapısı ölçüsüne ek olarak çift sabitli villa kapısı modellerinin yerine tam uyum sağlayabilmesi için minimum 170 cm ve üzeri bir genişlik olması gerekmektedir.

Villa Kapısı Tek Kapı Ölçüleri Nedir?

Villa kapısı için tek kapı şeklinde tasarlanan kapılar için minimum 100 cm genişlik ve 205 cm yüksekliğe sahip bir kapı boşluğu olması gerekmektedir.

Villa kapısı ölçüsü nasıl olmalıdır tek kapı ölçüsü
Villa kapısı ölçüsü nasıl olmalıdır tek kapı ölçüsü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 SABİTLİ VİLLA KAPISI ÖLÇÜLERİ NEDİR?

 

villa kapı ölçüleri villa kapısı ölçüleri nedir ölçü nasıl alınır
villa kapı ölçüleri villa kapısı ölçüleri nedir ölçü nasıl alınır

 

 

 

 

Bir kapı ve yanında sabit veya hareketli bir kapı alanı için minimum 135 cm bir genişliğe ihtiyaç duyulmaktadır. 135 cm minimum genişlik ve 205 cm minimum yükselik olması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

Villa Kapısı

Villa Giriş Kapısı Modelleri Villa Kapısı Modelleri Yağmura Güneşe Dış Etkenlere Dayanıklı Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapısı İmalat Fabrika Satış Villa Kapısı Satın Al Camlı Villa Kapısı Modelleri Alarmlı Villa Kapısı Kale Kilit Vİlla Kapısı Beyaz Villa Kapısı Ferforje Villa Kapısı Kompozit Villa Kapısı Kompak Villa Kapısı

 

Villa Kapısı Modelleri

Alcatraz Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm villa kapıları ölçüye ve müşterilerimizin kişisel isteklerine özel olarak tasarlanmakta ve tamamen ölçüye özel olarak üretilmektedir. Villa Kapısı Modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve seçmiş olduğunuz villa giriş kapısı üzerinde renk ve diğer tüm detayları isteğinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz.

Villa Kapısı Özellikleri

Villa kapıları iç aksamları 1. sınıf 2 mm kalınlığında Çelik dış kaplaması ile seçilen modelin özelliklerine uygun olarak kompozit, ahşap, kompak lamine kaplama ve diğer özel kaplama seçenekleri ile üretilmektedir.

İstanbul Villa Kapısı

İstanbul villa kapısı için birincil hizmet bölgemiz olmasına rağmen üretimin gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarının istanbul dışında tüm dünyaya kargo veya montaj dahil şekilde gönderimi sağlanmaktadır.

Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı fiyatları ölçü başta olmak üzere kullanılacak materyal ve pek çok farklı değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. İndirimli villa kapıları hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak yapınıza uygun villa giriş kapısı fiyatını öğrenebilmek için, bizi arayın.

 

villa kapı ölçüleri, villa kapısı ölçü nasıl alınır, villa kapı ölçüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir