Çelik Kapı Resimleri

lüks camlı Çelik Kapı Villa Kapısı Klasik Özel Tasarım Kompozit Çelik Kapı Modelleri Alcatraz Çelik Kapı

Çelik Kapı Resimleri

Montajı tamamlanmış, fabrikamızda imalatı biten ve müşterilerimizden bizlere ulaşan çelik kapı görselleri. Çelik kapı resimleri içerisinde kompozit çelik kapı resimleri, ahşap çelik kapı resimleri, alarmlı çelik kapı resimleri, çelik kapı ile ilgili pek çok görseli bulabilirsiniz.

Kompozit Çelik Kapı Resimleri

Kompozit çelik kapı modelleri, dış etkenlere karşı dayanıklı olmakla birlikte ekonomik olarak sınıflandırılabilecek fiyatlara sahiptir. Kompozit çelik kapı resimleri arasında beğendiğiniz model hangisi olursa sizin ölçünüze özel üretim yapılacağını unutmamalısınız. Alcatraz çelik kapı olarak sitemizde yer alan kompozit çelik kapı görselleri arasından dilediğiniz modeli seçebilir veya farklı bir kompozit çelik kapı resmi göndererek özel model üretim yaptırabilirsiniz.

 

Camlı Çelik Kapı Resimleri

Çelik kapı modelleri her ne kadar genel kullanım alanı daire kapıları olsa da, özellikle villa tipi yerleşim alanlarında da villa kapısı olarak kullanımı oldukça yoğundur. Camlı çelik kapı görselleri arasından zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz çelik kapı resimleri içinden seçim yapabilirsiniz.

 

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları seçilen modele ve kapının takılacağı alanın ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak 2021 Temmuz ayı itibarı ile düz modele sahip çelik kapı fiyatları 4500 Tl’den başlamaktadır.

 

Çelik Kapı Resimleri Çelik Kapı Görselleri

Çelik Kapı resimleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli olgulardan bir tanesi kapının resimdeki rengi başta olmak üzere tüm elementlerini değiştirebilme özgürlüğüne sahip olduğunuzdur. Alcatraz Çelik Kapı olarak tüm ürünlerimizi ölçüye özel olarak imal etmekteyiz. Sipariş verdiğiniz çelik kapı sizin ölçünüze uygun olarak sıfırdan imal edilmektedir.

Çelik Kapı Teslim Süresi Nedir?

Çelik kapı resimleri içinden seçim yaptınız ve sıra sipariş vermeye geldi. Peki ama sipariş verdiğim çelik kapı ne zaman teslim edilir? Standart olarak özel üretim yaptığımız çelik kapı modelleri 15 günde adresinizde montaj yapılmış olmaktadır. Fakat dönemsel olarak özellikle yaz dönemlerinde bu süreç iş yoğunluğuna bağlı olarak uzamaktadır. Alcatraz Çelik Kapı olarak siparişi aldığımız gün müşterilerimize o anki iş durumunu göz önüne alarak doğru bir teslim tarihi sunmaktayız.

Çelik kapı tercih ederken kullanacağınız yerin ölçülerine ve istediğiniz özellikleri taşıyıp taşımadığına dikkat ederek seçim yapmalısınız. Evin demirbaşı olan çelik kapı bir defa alınır ve ömürlük kullanılan bir üründür. Firmamızın ürettiği tüm çelik kapılarda kale merkezi kilit sistemi kullanılmaktadır. Kale merkezi kilit sistemi yapısı itibariyle 14 ayrı kilit mekanizması bir anahtarla kullanılacak şekildedir.
Kapılarda kullanılan çelik sac kalınlığı 2 mm olarak standartlara uyacak şekilde imalat yapılmaktadır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı amacıyla 40/50 taş yünü tercih edilmektedir. Taş yünü yoğunluğu 150 olarak tercih edilmesi ile amaç yalıtım kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Çelik kapı özellikleri kalitesi, kullanılan malzemeler, aksesuarlar, istenen renk ve ölçüler olmak üzere birçok farklı seçenekten ibarettir. Firmamız sizlerin memnuniyeti için çalışmayı hedef olarak görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.