Pivot Çelik Kapı

pivot çelik kapı

Pivot Çelik Kapı

pivot çelik kapı ; Dikey ya da yatay yönde açılabilir özelliğe sahip bir kapı türü olan pivot çelik kapılar, halk arasında sürgülü cam kapı, Fransız kapı veya sunburst kapı olarak da bilinir. Çeşitli modellerde tasarlanabilmesi ve oldukça estetik bir görüntü sergilemesi, son yıllarda talep oranını artırmış ve sağladığı konfor ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Bugün mimari yapılar geçmiş yıllara nazaran çok daha modern ve lüks bir formda inşa edilmektedir. Yapıların modern tasarlanması, tahmin edeceğiniz üzere kullanılan her ürününde yüksek kalite ve estetik görsellik içermesini sağlamaktadır. Dolayısıyla ticari veya şahsi yapı olsun fark etmeksizin her çeşit yapının demirbaş ihtiyaçlarından biri olan Çelik Kapılar, bu noktada yapının mimari kalitesiyle uygun alternatifler barındırarak her bütçenin beklentisini karşılayacak avantajı sunmaktadır. Tabi ki, bütün çelik kapı modellerinde olduğu gibi Pivot Çelik Kapı Çeşitleri de üretici firmaya bağlı olarak gerek görsel gerekse teknik özellikler bakımından ciddi farklar içerir. Bunun nedeni tabi ki, uygulanan işçilik ve kullanılan malzeme kalitesidir.  Genel olarak pivot çelik kapılar ele alındığında ise lüks kapı kategorisine girdiğinden ötürü benzerlerine oranla çok daha estetik ve dayanıklı bir yapıya sahiptir diyebiliriz. Ancak belirttiğimiz gibi üreticisine bağlı olarak her Pivot Çelik Kapı beklentinizi karşılar da diyemeyiz. Bu nedenle ticari ya da özel mülkte kullanım için pivot çelik kapı yaptırmayı düşünüyorsanız, sonradan pişmanlık yaşamamak adına önceliğinizin her daim üretici firmayı titizlikle araştırmak olduğunun altını çizmek isteriz.

Pivot Çelik Kapı Özellikleri Nelerdir ?

Hangi alanda kullanılırsa kullanılsın fark etmeksizin çelik kapılar hem görsellik hem de güvenlik bakımından önemli ihtiyaçların başında gelir. Dolayısıyla kullanıcısının başta güvenliği olmak üzere kullanım alanındaki yapının mimari değerine de katkı sağlayacak olan bu ürün, normal olarak olabilen en iyi tasarım ve kalitede tercih edilmesi gerekir. Tabi ki, günümüzde her sektörün kendi içinde amatör ve profesyonel pek çok firması olduğu için çelik kapı seçiminde de firma analizinin doğru yapılması önemlidir. Bu noktada Pivot Çelik Kapı Özellikleri Nelerdir? Şeklinde araştırma yapmadan evvel çelik kapıyı temin edebileceğiniz firmaların referanslarını inceleyerek önce doğru firmaya ulaşmayı denemelisiniz. Çünkü alanında uzman bir çelik kapı üreticisi ile tanıştığınız vakit, merak ettiğiniz her detay siz sormadan tarafınıza aktarılacak ve talepleriniz titizlikle ele alınarak sizlere kusursuz bir hizmet sunulacaktır. İşte bu hizmeti sizlere sunabilecek donanıma sahip olan Alcatraz çelik kapı  her çeşit çelik kapı ile birlikte Pivot Çelik Kapı türünde de sektöründe lider konumda çalışmalarını yürüterek siz değerli müşterilerine özel üretim ile işleyişini sürdürmektedir. Merak ettiğiniz pivot çelik kapı özellikleri hususunda ise firmamız tarafından üretilen her kapı modelinin yüksek kalite içerdiğini ve tercihe bağlı olarak ek güvenlik sistemleriyle de güvenlik seviyesinin en üst sınıra taşınabildiğini belirtmek isteriz. Örneğin; işyerinize ya da evinize gelen misafirlerinizin kim olduğuna dürbünden bakmak yerine LCD ekrandan izleyebilirsiniz. Bununla birlikle bulunduğunuz alanda yüksek güvenlik tedbiri almak istiyorsanız kartlı geçiş sistemi, uzaktan kumandalı sistem, göz iris tanıma sistemi gibi çeşitli ek güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Söz konusu Pivot Çelik Kapılar modern ve lüks çelik kapı sınıfında yer aldığı için teknik detayları da yüksek kalite içerir. Mesela yine firmamız bünyesinden çıkan pivot çelik kapılarda 2mm galvaniz sac kullanılır ve aynı zamanda kilit sisteminde Kale Multi Sistem, Mul-T-Lock ile İtalyan marka Mottura 21 nokta kilitleme, Monoblok alternatifleri bulunmaktadır. Ayrıca özel tasarım vitray ile temperli cam, 5+5 10mm lamine pivot çelik kapı cam seçenekleri de sunulmaktadır. Kısacası Çelik Kapı konusunda sorun yaşamayacağınız bir firmadan hizmet almak isterseniz, bu konuda en iyi destekçiniz olacağımızı belirterek bizlerle tanışmanızı tavsiye ederiz.

Pivot Çelik Kapı Nerelerde Kullanılır ?               

Pivot kapı kullanım alanına bağlı olarak gerek yağmur ve rüzgar gibi doğal hava koşulları gerekse hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı kuşkusuz her yapı için önem teşkil etmektedir. Dolayısıyla iyi bir çelik kapı için kaliteli bir yaşam vaat eder demek mümkündür. Ancak her çelik kapı modeli maalesef ki istenilen her noktada kullanılamaz. Örneğin; standart bir daire giriş kapısı için pivot çelik kapı kullanımı uygun değildir. Peki; Pivot Kapı Nerelerde Kullanılır? Farklı görselliği, pratik kullanım şekli ve sağladığı konfor ile son dönemlerin göze kapı türlerinden biri olan pivot çelik kapılar tavan yüksekliğinin fazla olduğu noktalarda kullanıla bilmektedir. Yani bir binanın giriş kapısı, müstakil ofis kapısı, villa kapısı ve benzeri yapılarda tercih edilen ve kullanım alanına kusursuz bir ses ile ısı yalıtımı sunan ürün, aynı zamanda hırsızlık olaylarına karşı da en iyi tedbirlerden biridir. Lüks mimari projelerin son dönemlerde gözde çelik kapı modellerinden biri olan Pivot Kapı Çeşitleri, kulanım alanına ferahlık kazandırmakla birlikte ayrıca göz kamaştıran bir şıklıkta katmaktadır. Standart çelik kapı modellerinde, kapı kasa üzerine menteşe ile tutturularak asılır. Yani kapıyı menteşeler taşır. Ancak Pivot Kapı Modelleri normal çelik kapılara oranla daha büyük ebatlar içerdiğinden ötürü kapı kasasından menteşe ile asılması mümkün değildir. Bu nedenle kapının üst ve alt kısmından kasaya özel menteşe sistemi ile takılır ve bu sayede ağırlığı pivot sistemi taşır. Buda kapının rahatlıkla açılıp kapanmasına ve kullanıcın konfor seviyesinin artmasına olanak tanır. Kısacası pivot çelik kapı için profesyonel bir üreticiden destek alırsanız, mükemmel görselliğin yanı sıra yüksek güvenlik avantajıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım elde edebilirsiniz. Bunun için sektörün önce gelen firmalarından biri olan alcatraz pivot çelik kapı ile tanışabilir, dilediğiniz teknik detayları içeren size özel bir Çelik Kapı üretimi yapmamıza ön vererek hem can hem de mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

pivot çelik kapı
pivot çelik kapı

Pivot Çelik Kapı Sistemi

Hızla gelişen teknoloji sayesinde bugün her alanda yüksek özelliğe sahip ürünler temin edebilmekte ve en önemlisi yaşantımızı daha konforlu daha güvenli hale getirebilmekteyiz. Yüksek özelliğe sahip ve yapıların olmazsa olmazlarından biri olan çelik kapılar, her yeni yılda bir öncekine nazaran gerek görsellik gerekse teknik açıdan yenilenerek kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Söz konusu olan Pivot Çelik Kapı Sistemi ise son dönemlerde inşa edilen modern mimari yapılara sunduğu özgün çözümler sayesinde gittikçe talebini artırmaktadır. Akıllı ev sistemleri ile kolayca eşleşebilen, iris tanıma sistemi ve uzaktan kumandalı sistem gibi pek çok ek güvenlik sistemine ön veren bu çelik kapı türünde dilerseniz evde ya da iş yerinde olmasanız bile yapınıza kimin geldiğini görebilir ve gerekli tedbirleri alabilirsiniz. Dışardan gelen darbelere karşı oldukça dayanıklı ve hatta kilit sisteminin dışarıdan açılması imkansız denecek kadar yüksek güvenlik tekniği içeren Pivot Çelik Kapı Modelleri, aslında kullanıcısına huzurlu bir hayat sunar da diyebiliriz. Yatay ve dikey olarak açılıp kapanabilme özelliği taşıyan pivot kapı sistemi istenirse her iki yöne açılabilir, sallanabilir, belli bir açıda açık kalabilir ya da hafif itme ile kendiliğinden kapanabilir. Kısacası kullanıcısının tercihine bağlı şekilde tasarlanabilen Pivot Çelik Kapı, uzman bir firmadan yardım alındığında ücretsiz keşif ve montaj hizmetiyle birlikte uzun süre sıkıntısız kullanım hakkı sunacaktır. Bu hususta yıllara dayanan deneyimleri ve bu yıllar içinde elde ettiği %100 müşteri memnuniyetleriyle Çelik Kapı üretimi yapan firmamız, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere her bireye özel çözüm sunmaktadır. Firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz web sitemizi ziyaret ederek ürün kalitemizi görebilir, dilerseniz firmamızı araştırarak elde ettiğiniz veriler sonucunda iletişime geçerek sizlere de memnun kalacağınız bir hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizden beğendiğiniz ürün üzerinde değişiklik talep edebilir ya da sıfırdan size özel bir tasarım oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, pişman olmayacağınız bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

Pivot Çelik Kapı Fiyatları

Görsel açıdan birbirinden farklı olan çelik kapılar, teknik bakımdan da bir hayli ayrıcalık barındırmaktadır. Özellikle pivot çelik kapılar diğer kapı modelleriyle kıyaslandığında kişiye özel tasarım sunmasının yanı sıra daha modern ve güvenlik detayları içerdiğinden ötürü değişken fiyat aralığına sahiptir. Dolayısıyla Pivot Çelik Kapı Fiyatları nedir? Diye soracak olursanız, bu konuda en sağlıklı sonuca hizmet alacağınız firma ile iletişime geçerseniz ulaşabilirsiniz şeklinde yanıt verebiliriz. Çünkü pivot çelik kapıda kullanılacak malzeme ve uygulanacak işçilik kalitesinin yanı sıra talep edilen ek güvenlik önlemleri de hizmet bedelinde değişkenliğe sebep olmaktadır. Örneğin; bir kişi talep ettiği Pivot Çelik Kapı modelinde göz iris tanıma sistemi isterken, diğer bir kişi uzaktan kumandalı sistem veya kartlı geçiş sisteminin uygulanmasını isteyebilir. Sıradan bir daire kapısı standart ölçü içerir ama pivot çelik kapılar standart ölçüye sahip olmadığından uygulama alanına özel üretilmektedir. Buda takdir edersiniz ki, fiyat artışında ya da düşüşünde etkendir.  Bu bağlamda ev ya da iş yeri ayırt etmeksizin çelik kapı ihtiyacınız doğduğunda uzman bir firmadan destek almak isterseniz, bu konuda gerek ekip gerekse ekipman bakımından tam donanımlı olan işletmemiz ile iletişime geçebilir, tarafınıza en iyi konforu sunacak olan pivot kapı çeşitlerine en iyi rakamlar dahilinde sahip olabilirsiniz.