Çengelköy Çelik Kapı Fiyatları

Çengelköy Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Alcatraz Çelik Kapı

Çengelköy Çelik Kapı Fiyatları

Apartmanlarda güvenliği sağlayan en önemli mekanizma dayanıklı bir çelik kapı ile mümkün olmaktadır. Çelik kapılar teknolojinin getirdiği imkanlarla daha uygun ve güvenlikli ürünler olarak üretilmektedir. Bu sayede evinizin huzurunda güvenli bir şekilde hayatınızı yaşamanız sağlanır. Apartmanların ve dairelerin özellikleri ve büyüklükleri değişkenlik göstermektedir. Dairenizin kapı ölçüsüne uygun renk, model ve ölçülerde size özel üretim yapılması mümkündür. Çengelköy çelik kapı fiyatları da seçtiğiniz kapının ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Firmamız belirtilen adrese gelip ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Bunun için iletişim kurmanız ve bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında uzman ekibimiz gelip ölçü alımlarını yapar ve isteğinize uygun olarak siparişiniz hazırlanır.

Çengelköy Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Alcatraz Çelik Kapı
Çengelköy Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Alcatraz Çelik Kapı

Çelik Kapının Özellikleri

Çelik kapı modellerinin hepsinde kale merkezi kilit sistemi tercih edilir. Bu sistemde tek anahtarla 14 ayrı kilit sistemi devreye sokularak güvenlik sağlanır. Çelik kapıda renk sınırlaması olmadan gönlünüzden geçen renkte sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kapıların iç rengi ve dış rengi de farklı olarak üretim yapılmaktadır. Bu sayede kendi tarzınızı evinizin girişinden itibaren yansıtmış olursunuz. Çengelköy çelik kapı fiyatları seçtiğiniz ürünün rengi, modeli ve ölçülerine göre hesaplanır ve bilgi verilir. İstanbul içinde uzman ekiplerimiz talep ettiğiniz adrese gelip ölçümlerinizi ücretsiz olarak yaparlar. Daha sonra da istediğiniz ürün hazırlanır ve yine ücretsiz olarak montaj işlemi yapılır.

Çelik Kapıda Kullanılan Malzemeler

Çelik kapılarımızda kullanılan tüm malzemeler 304 krom paslanmaz özellikte malzemedendir. Ayrıca kapı içinde iki çelik levha arasında yer alan 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü ile ısı yalıtımıyla beraber ses yalıtımı da yapılmaktadır. Hem ısı hem de ses yalıtımı sayesinde kapı daha dayanıklı ve güvenli hale getirilmektedir. Kapıların ağırlığı ortalama olarak 100/120 kg arasındadır. Kapılarda kullanılan çelik levhaların ölçüleri 2 mm olarak belirlenmiştir. Tüm malzemelerin ölçüleri en kaliteli ve kullanışlı kapının üretimi için titizlikle hazırlanmaktadır. Çengelköy çelik kapı fiyatları tüm bu özellik ve malzemelerin birleşmesiyle farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Beğendiğiniz ürün özellikleri ve rengine göre üretim yapılır. Ekiplerimiz nakliye işlemini araçlarımızla yaparak kapının montajını sağlamaktadır.

Çengelköy Çelik Kapı Fiyatları İstanbul Çelik Kapı Modelleri İndirimli Çelik Kapılar Lüks Ölçüye Özel Çelik Kapı İmalat İndirimli Çelik Kapı Fiyatları Alarmlı Çelik Kapı Çengelköy

Çelik Kapı Modelleri

Çelik ile yapılan çelik kapılar oldukça sağlam yapıda olmaktadır. Güvenliğin sağlanabilmesi için çelik kapı modelleri arasından bir seçim yapılması önerilir. İyi bir çelik kapı güvenli ortam oluşturacaktır fakat kaliteli bir üretim için firma tercihinin de doğru yapılması gerekir. Firmamız tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışı yapmaktadır.

Çelik Kapı Modelleri Hakkında

Çelik kapıların tasarımı güvenlik ve sağlamlık kriterlerini taşımalıdır. Firmamızın satışa sunduğu çelik kapılar, saclar ve çelik levhalarla sağlamlaştırılır ve güvenlik ihtiyacını karşılar. Bu şekilde üretilmiş çelik kapılar dışarıdan bir zorlanma olsa bile açılmayacaktır. Bu kapı çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de çelik kapının standart ölçülerde olmasıdır. Bazen standart ölçüleri karşılamayan üretimler ile karşılaşılır fakat firmamızda üretilen çelik kapılar standart ölçülere sahiptir. Çelik kapılar denetlenir ve bu denetim sonrası onay almışsa sertifikalı olmaktadır. Firmamızda üretilen çelik kapı modelleri denetlenmiş, sağlamlığı onaylanmış ve sertifikalıdır.

Güvenlik sertifikasında kapılar 1'den 6'ya kadar derecelendirilmiştir. 1 derecesi kapının zorlanması halinde en kolay açılan kapı olduğunu gösterirken, 6 derecesi kapının zorlanması halinde en zor açılan dolayısıyla en güvenilir kapı olduğunu gösterir. Çelik kapı modellerinin güvenlik sunması dışında farklı özellikleri de vardır. Bazı çelik kapılar çift contalama sistemi ile üretilmiştir, böylelikle ses geçirmez ve tozun, haşeratların oluşumuna engel olur.

Çelik Kapı Çeşitleri

Firmamız farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışa sunmuştur. Çelik kapılar büyüklüklerine göre çeşitlilik gösterir. Daire giriş kapıları, iş yeri ve villa dış kapıları, apartman dış kapıları vardır. Sac kalınlığına göre de hazır çelik ve özel imalat kapılar bulunur. Özel imalat olanlar daha kalın sac ile üretilir. Ayrıca ekstra sert çelik kapılar vardır. En ucuz çelik kapı olmasa da hem ekonomik hem de güvenlik için kaliteli olmasından ötürü en çok tercih edilen çelik kapı modelleri arasındadır. Ekonomik çelik kapı çeşitleri vardır. Ekonomik çelik kapılar on bir santimetrelik sacdan yapılır. Değişik kilit seçeneklerine sahip olmasından ötürü farklı fiyatlardadır fakat oldukça makul fiyat aralığına sahiptir.

Firmamızın bünyesinde yer alan çelik kapılar hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Sohbet
Yardım gerek mi ?
Merhaba 👋
Fiyat almak ister misiniz ?