Samatya Çelik Kapı Fiyatları

Samatya Çelik Kapı Fiyatları İstanbul İndirimli Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Özellikleri Çelik Kapı Firmaları Samatya

Samatya Çelik Kapı Fiyatları 

Birbirinden farklı renk ve modellerdeki çelik kapılarımızla size güvenlik sunuyoruz. Samatya çelik kapı fiyatları ile de oldukça uygun. Evinizi, iş yerinizi, apartmanlarınızı harici tehlikelerden korumak artık elinizde. Bir kere tercihinizi yapın ve zevkinize göre çelik kapı yaptırın. Ömür boyu kafanız rahat olsun. Bizi çağırmanız yeterli. Modellerimizden hangisini beğenirseniz beğenin renk sınırı yok. İstenilen tüm modelleri istenilen renkte üretiyoruz. Üstelik size farklı bir seçenek daha sunuyoruz. Arzu ederseniz kapılarınızın iç ve dış yüzeyleri farklı renklerde olabiliyor.

Çelik kapı ve apartman kapılarında kullandığımız çelik sac kalınlığımız 2 mm, kapılarımızın ortalama ağırlığı 100-120 kg arasındadır. Samatya çelik kapı üzerinde kullandığımız tüm aksesuarlar 304 kalite (Diğer paslanmaz çeliklere oranla çok daha az elektriksel bir iletken olduğundan manyetik özelliği yok) krom paslanmaz çeliktendir. 304 paslanmaz çelik yüksek kuvvet basıncına ve yüksek ısıl işleme oldukça dayanıklıdır. Kapı içinde 2 çelik levha arasında 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü (yangına karşı yapılarınızı güçlü kılan ve enerji tasarrufu sağlayan yapıda) ile ısı ve ses yalıtımını gerçekleştiriyoruz.

Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden farklı renk ve modellerde çelik kapılarla size güvenlik sunuyoruz. Evinizi, iş yerinizi, apartmanlarınızı harici tehlikelerden korumak sizin elinizde. Bir kere tercihinizi yapın ve zevkinize göre çelik kapı yaptırın. Ömür boyu kafanız rahat olsun. Bizi çağırmanız yeterli! Modellerimizden hangisini beğenirseniz beğenin renk sınırı yok. İstenilen tüm modelleri istenilen renkte üretiyoruz. Üstelik size farklı bir seçenek daha sunuyoruz. Arzu ederseniz kapılarınızın iç ve dış yüzeyleri farklı renklerde olabiliyor.

Çelik kapı ve apartman kapılarında kullandığımız çelik sac kalınlığımız 2 mm., kapılarımızın ortalama ağırlığı 100-120 kg arasındadır. Kapı üzerinde kullandığımız tüm aksesuarlar 304 kalite (Diğer paslanmaz çeliklere oranla çok daha az elektriksel bir iletken olduğundan manyetik özelliği olmayan) krom paslanmaz çeliktendir. 304 paslanmaz çelik yüksek kuvvet basıncına ve yüksek ısıl işleme oldukça dayanıklıdır. Kapı içinde 2 çelik levha arasında 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü (yangına karşı yapılarınızı güçlü kılan ve enerji tasarrufu sağlayan yapıda olması) ile ısı ve ses yalıtımını gerçekleştiriyoruz.

Kale Merkezi Kilit Sistemi

Çelik Kapı modellerimizde kale merkezi kilit sistemi kullanıyoruz. Bu sistem, tek anahtar ile 14 ayrı kilit mekanizmasını kontrol ediyor. Kilitlerin, merkez kilitleme ünitesi ile açılıp kapanması sağlanıyor. Kale 14’lü Çelik Kapı Kilit Sistemi, çelik kapının imalatında kapılara monte edilerek yani montaj esnasında 14’lü sistemin ölçülerine göre kapı üzerinde yuva açıldıktan sonra monte edilen bir kilit sistemidir.

Bu kilit sisteminin takılı olduğu çelik kapılar; kapıyı tabandan, alt yan kısmından, ortadan, üst yan kısmından ve kapı tavanından olmak üzere 5 ayrı noktadan kilitler. Bu özellik ile dışarıdan yapılan hırsızlık girişimlerinde, hırsızın kapıyı açamamasını sağlar ve demir çubuk benzeri farklı aletlerle kapıyı herhangi bir tarafından kanırtarak kilidin açılmasının önüne geçer. Böylelikle, çelik kapınızla yaşam alanınızın korumasını arttırmış olursunuz.

Keşif, Montaj, Nakliye Ücretsiz

İstanbul içinde keşif, montaj ve nakliye ücretsizdir. Bir telefonunuzla kalifiye personelimiz ile ziyaretinize geliyor ve ihtiyacınıza uygun olarak ölçüleri alıyoruz. Size en uygun fiyatları sunuyor ve onayınızı aldıktan sonra en kısa zamanda ölçüye uygun olarak özel üretim yapıyoruz. Evladiyelik bir ürün alıyorsunuz. Arkasından montaj ve teslimat. Çelik kapıların montajında da en kaliteli dolgu malzemesini kullanıyoruz. Bir ömürlük. Dahası var. Uzman kadromuzla yaptığımız montajla işimizi bitirip ayrılmıyoruz. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda size satış sonrası destek de sağlıyoruz.

Merkezi Kilit Sistemi

Çelik Kapı modellerimizde Kale 14’lü merkezi kilit sistemlerini kullanıyoruz. Bu sistem, tek anahtar ile 14 ayrı kilit mekanizmasını kontrol ediyor. Kilitlerin, merkez kilitleme ünitesi ile açılıp kapanması sağlanıyor. Özel tasarım olan bu kilit sistemi, Samatya çelik kapı yerine monte edilmeden önce kilidin ölçülerine göre kapı üzerinde farklı yerlerinden yuvalar açılarak takılıyor. Daha sonra kapı iskeletine kapıyla birlikte montajı yapılıyor ve ayarları tamamlanıyor.

Bu kilit sisteminin sağladığı en büyük avantaj; çelik kapıyı tabanından, alt yanından, ortasından, üst yanından ve kapı tavanından olmak üzere 5 ayrı noktadan kilitlemesidir. Bu özellik ile kötü niyetlerle kapıyı açmaya yönelik her türlü teşebbüste kapının açılmasını önler. Kapının demir çubuk, levye ve benzeri işlev gösteren aletler ile herhangi bir şekilde kanırtılarak açılmasının önüne geçer. Böylelikle, çelik kapınızla yaşam alanınızdaki korumayı arttırmış olursunuz.

Keşif, Montaj, Nakliye Ücretsiz

Samatya çelik kapı fiyatları bütçenize çok uygundur. Üstelik, İstanbul içinde keşif, montaj ve nakliye ücretsizdir. Bir telefonunuzla kalifiye personelimiz ile ziyaretinize geliyor ve ihtiyacınıza uygun ölçüleri alıyoruz. Size en uygun fiyatları sunuyor ve onayınızı aldıktan sonra ölçüye uygun olarak özel üretim yapıyoruz. Çelik kapıların montajında da en kaliteli dolgu malzemesini kullanıyoruz. Uzman kadromuzla yaptığımız montajla işimizi bitirip ayrılmıyoruz. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda size satış sonrası destekte sağlıyor ve 10 yıl garanti sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

Sohbet
Yardım gerek mi ?
Merhaba 👋
Fiyat almak ister misiniz ?