Şişli Çelik Kapı Fiyatları

Tanos Çelik Kapı Modelleri İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

Şişli Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı günümüzde her evin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çelik kapısız bir ev günümüzde girilmesi kolay, güven vermeyen ve güvenli olmayan bir evdir. Yalnız bir evin sadece çelik kapısı olması da yeterli bir unsur değildir. Günümüzde çelik kapı kalitesiyle ön plana çıkan bir ürün haline gelmiştir. Bu kaliteyi kapıda kullanılan kilit sistemi, yalıtım malzemesi, sac kalınlığı ve benzeri özellikler belirlemektedir. Şişli Çelik Kapı Fiyatları bu unsurlar çerçevesinde en makul şekilde belirlenmektedir.

Firmamız bünyesinde kilit sistemi olarak kale merkezi kilit sistemi kullanıyoruz. Bu kilit sistemi en güvenilir kilit sistemidir. Kapınızın tek anahtarla 14 farklı noktadan kilitlenmesini sağlamaktadır. Kapılarımızda 2 mm sac kalınlığı kullanmaktayız. Bu da kapılarınızı son derece dayanıklı ve güvenli hale getirmektedir. 2 mm kalınlığın üzerindeki sac hiçbir çelik kapıda kullanılmaz. Kapılarda kullanılan bir diğer önemli malzeme de yalıtım malzemesidir. Bu hususta genellikle strafor ve cam yünü kullanılmaktadır. Ancak firmamız bünyesinde en kaliteli yalıtım malzemesi olan taş yünü kullanılmaktadır. 150 yoğunluklu 40/50 taş yünü ısı ve ses sirkülasyonunu en aza indirgemektedir. Şişli Çelik Kapı Fiyatları hesaplı ve makul olmakta birlikte, kaliteyi öncelikli hale getirmiştir.

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik kapı içerisi gözükmeyen bir ürün olduğu için bu unsur fiyatları çok etkilemektedir. Çelik kapı görünüşü kadar içeriği de çok önemli olan bir üründür. İçerisinde kullanılan sac kalınlığı, destek sacı ve yalıtım malzemesi bunlara örnektir. Firmamız bünyesinde kullanılan 2 mm sac ve taş yünü kapılarınızı hem güzel hem güvenilir kılmaktadır. Şişli Çelik Kapı Fiyatları da kaliteyi en makul şekilde sizlerle buluşturma amacıyla belirlenmektedir. Kapılarımızda kullanılan 304 kalite paslanmaz çelik aksesuarlar kapılarınızın görünüşüne şıklık katmaktadır.

Evlerimizin en önemli parçalarından birisi olan çelik kapıları seçerken zorlanmakta haklıyız. Firmamız bünyesinde beğendiğiniz modeller farklı renk seçenekleriyle üretim yapılabilmektedir. Kapılarınızın içinde ve dışında farklı renk ve modeller tercih edebilirsiniz. İstanbul içi ücretsiz keşif, nakliye ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Profesyonel üretim ve montaj ekibimizle çoğu müşterinin birinci tercihi olmanın sevinci ve gururunu yaşıyoruz. Sizler de kaliteli hizmet anlayışıyla tanışmak ve kapılarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın